1
X

Çıkış Yapmak İstediğinize Emin Misiniz?

banner
15,9536
16,8786
Haberler :
Menü

Hakkımızda

YAZERYA FİLTRE OTOM. YED. PAR. SAN. TİC. LTD. ŞTİ 12 yıllık otomotiv sektör tecrübesini 2016 yılında Rixenberg filtrelerinin Doğu Akdeniz bölge distribütörlüğüyle taçlandırmıştır. Rixenberg filtreleri, bayilerine toplamda 2000 üzerinde referans otomobil ve hafif ticari araç ürün sepetiyle Türkiye binek araç pazarında %95 karşılama oranıyla hizmet etmeyi hedeflemektedir.

Bölge distribütörlüğünü üstlendiği Rixenberg filtreleri TS 16949 (orijinal ekipman tedarikçisi) kalite belgesine sahip firmalar tarafından lisanslanan ürünleriyle Türkiye ve orta doğu da kalite – çeşitlilik – bulunabilirlik – just in time (tam yeri tam zamanı) tedarik ilkeleriyle pazardaki boşluğu doldurmayı kendisine ilke edinmiştir.

Yazerya filtre, kaliteli çeşitlilikle fark yaratmayı ve henüz garanti kapsamı bitmemiş araçların bile filtrelerini tedarik ederek bayilerinin pazarda karlılık yaratmalarını sağlayacak, yenilikçi bir anlayışla tedarik ve dağıtım ağı kurmayı ilke edinmiştir.

 

Misyonumuz

Bakımlı bir aracın herkesin hakkı olduğuna inanıyoruz. Yazerya Ailesi, tedarikçilerimiz ve iş ortaklarımız hep birlikte bunun için çalışıyoruz.

Vizyonumuz

Yenilikçi, akılcı, ilkeli ve sorumlu yaklaşımımızla bölgemizde lider ekonomik filtre ve yedek parça otobakım ürünleri TEDARİKÇİ pazarlama firması olmak.